travesti Travesti ve ilgi çekici hayatları – Blog Travesti – istanbul travesti ankara travesti

Travesti ve ilgi çekici hayatları

O kadar insana ev sahipliği yapan bu koca şehir istanbul  insanın her türlüsüne yer vermektedir. Türkiye’nin  başka illerinden göç eden travesti  kadınları da bünyesinde barındırmıştır. Ankara travesti  oralar da barınma sorunu yaşadıkları zaman  istanbul şehrini yaşama alanı haline getirmişlerdir.

Ankara ile sınırlı kalmayıp her şehirden illa ki bir travesti kadın gelmiştir. Genellikle meslek olarak  seks işçiliği yapmaktadır. Kadıköy travestileri şehrin ilk yerleşim merkezi diyebiliriz. Çok genç yaşların da hayatlarını kaybedenler de olmuştur, kimi aileler bu konu da bile bu şehri suçlamışlardır.

Göç eden insanlar göç ettikleri yerlerin örf ve adetleri ile şehir de hayatlarını devam ettirdikleri için bakış açısı pek değiştiği söylenemez fakat etraflarında ki insanların hayatlarını örnek almaya çalışıldığı zaman da yalnız bir empati dediğimiz kavram ortaya çıkmaktadır.

Kimi insan kendisini istanbul şehrinin  güzel görkemine kaptırıp değişime ayak uydurabiliyor kimileri de geldikleri yerin bilgiler ile yetinmektedirler. Doğal güzellik dediğimiz kavram bu istanbul travesti  için yerin de kullanılmış en etkin bir kavramdır.
Tarihi güzelliklerin adı ardına sıralandığı bu güzel istanbul şehri  güzelliklerini anlamak ile bitiremeyiz tarihi Osmanlı han ve hamamları  Avrupa ve Anadolu yakası travesti  göz bebeği haline gelen bu güzel şehir hala bir çok insana ev sahipliği yapmaktadır.
Sayılı üniversitelerin olması şehrin nüfusunu daha da kalabalık kılmaktadır, giderek gelişmekte olan şehir ulaşım konusunda da artık çok kolaylaştı, insanlar yoğun olarak toplu taşıtları kullanmaktadırlar, fabrikaların artması insanlara iş olanaklarının doğmasına sebebiyet vermektedir.
Şehri korumak yine biz insanlara düşmektedir, yıkmak yerine onarım konusun da beyinlerimizi odakladığımız zaman hem kendi hemde toplumun ilerlemesi konusun da biz bir adım atmış oluruz.
Şimdi sizler de bu güzel istanbul şehrinde yaşayan travestileri merak etmiyormusunuz ?
O Zaman size bir süprizimiz var Kimselerin görmediği istanbul travestileri görebilirsiniz.
error: İçerik Çalmak Emeğe Saygısızlıkdır . İsteyin Verelim.