travesti Travesti ile Totem Yapmayın ! – Blog Travesti – istanbul travesti ankara travesti

Travesti ile Totem Yapmayın !

Cinsel hayatınız için totemler yapmaktan vazgeçin Günümüz çiftlerinin en büyük sorunu heyecanı biten ilişkiler ve rutin sevişmeler ayrılıkların en büyük sebeplerinden sayılıyor. Dünyanın en güzel şeyi sevdiğiniz , hoşlandığınız kişi ile birlikte geçireceğiniz gecedir.

Peki rutin bir ilişkiden geçen kişiler yeni ilişkilerinde aynı hataları yapmaktan nasıl vazgeçmelidir. Süprizler hayatımızın her evreside heyecanı taze tutacak temel yöntemdir. Sık sık yapılan hatalardan birisi ilişkinizi canlı tutmak için yaptığınız yanlış seçimlerdir.

Severek evlendiğiniz partneriniz sevgilinizken birden hayat arkadaşınız oldu diye unutmamanız gereken tek birşey var hayatınıza giren kişilerin sıfatı ne olursa olsun , paylaşımlarınız daha önemlidir. Travesti ve kadınlar hayatlarını hareketlendirmek için daha da önemlisi güzelliklerini korumak için bir çok yöntem denemektedir.

Kuaför günleri , alışveriş , küçük estetik dokunuşlar ve çeşitli sosyal aktiviteler bunların en başında geliyor. Özellikle istanbul travestileri metropol insanının hayatının yanı sıra cinsel kimliklerini yok sayacak derecede güzelleştiler.

Erkekler ise bunun tam aksine rutin olan hayatlarını daha da rutine itmek istercesine herhangi bir girişimde bulunmamakla birlikte çözümsüz sorunlara sebep oluyorlar. Cinsel yaşamınız hayatınızın kalitesini artırıyor. Peki ya kötü giden cinsel yaşantınız sizi başarısızlığa yönlendirmiyor mu ?

Cevabını bildiğiniz bu soruyu herkes kendisine göre cevaplayabilir ama bu gerçeği değiştirmez. Yeni yıl için günleri saydığımız bu günlerde kendinize ve partnerinize süpriz yapmanın tam zamanı.

Güzel bir hediye küçük oyunlar sizleri harekete geçirecektir. Yeni yıl sizlere güzellikler getirecek bu kesinlikle doğru fakat bu tamamen sizin elinizde. Kontrol manyağı olmayı bırakın ve kendinizi ve travesti partnerinizi ödüllendirin

error: İçerik Çalmak Emeğe Saygısızlıkdır . İsteyin Verelim.