travesti Travesti İle Seksin Doğal Güzelliğe Etkileri – Blog Travesti – istanbul travesti ankara travesti

Travesti İle Seksin Doğal Güzelliğe Etkileri

Düzgün yapılan bir makyaj ya da yerine göre şekil verilmiş saç, karşı cins için oldukça etkileyici olabilir. Ancak doğallık, en çekici makyajdır. Bu nedenle, cinsel ilişkinin, hiçbir ürünün veremeyeceği doğal güzellik etkilerini sizler için bir araya getirdik.

Kişisel bakım ve makyaj ürünlerinin fiyatı her gün artadursun, doğanın bizlere güzelleşmek için sunduğu oldukça etkili ve eğlenceli bir seçenek var; travesti ile seks.

Saç bakımı etkisi

Cinsel ilişki, saçlarınıza da bakım yapar. Roizen’a göre, tüm saç kökleri kendisini besleyen bir damara sahiptir. Yani, sağlıklı kan dolaşımı, sağlıklı saçlar demektir. Cinsel ilişki, kan akışını hızlandırarak, saçlarınızı da besler ve en çekici doğal görünümüne kavuşturur.

Egzersiz etkisi

İstanbul travestileri ile seks, oldukça etkili bir kardiyo egzersizidir. Roizen’a göre, cinsel ilişkinin kan dolaşımı üzerindeki etkisi, Zumba yapmakla eşdeğer. Spor yapmak için yeterli motivasyonu bulamıyor olsanız da, formunuzu korumak için, partnerinize biraz vakit ayırmanızda fayda var.

Cilt bakımı etkisi

Cildinizi güneşten korusanız bile, yeterli bakımı yapmadığınız zaman kuruma ve dökülme ihtimali vardır. Düzenli kan akışı, cilde gerekli besinleri ve oksijeni taşıyarak, kırışıklıkların ve kuruluğun onarılmasına yardımcı olur. Peki kan akışını hızlandırmanın ve cildi gençleştirmenin en eğlenceli yolu nedir? Tabii ki cinsel ilişki.

Rahatlatıcı etkisi

Kırışıklıkların diğer isminin “endişe çizgileri” olmasının bir nedeni var. Ancak hiçbir kırışıklık kremi, endişelerinizden kurtulmanızı sağlamaz. Rapini’ye göre travesti ile seks, en etkili stres boşaltma yöntemidir. Cinsel ilişki sırasında nefes alıp vermek, stresten arınırken, doyuma ulaşmanıza da yardımcı olur. Düzenli cinsel ilişki ise, uzun süreli rahatlama sağlar. Cinsel ilişki, 3 – 20 dakika kadar sürüyor olsa da, rahatlatıcı etkisi gün boyu üzerinizde olacaktır.

Gençleştirici etkisi

Dr. Roizen, düzenli bir cinsel hayatı olan kişilerin oldukları yaştan 2 ila 8 yaş kadar genç göründükleri fikrinde. Cinsel ilişki tüm bunların yanı sıra, kalp krizi, kanser ve depresyon riskini de azaltıyor. Yani partnerinizle zaman geçirerek, zamanı geri almanız mümkün.

Özgüven arttırma etkisi
Özgüven arttırma etkisi En önemli cinsel organ beyinken, sahip olabileceğiniz en çekici şey de özgüvendir. “Partnerinizin en çekici yanı nedir?” sorusuna, en çok verilen cevaplardan biri “endamı” olmuş. Cinsellik Uzmanı Mary Jo Rapini’ye göre, cinsellik sonrası hal ve tavırlar, daha özgüvenli ve daha çekici oluyor. Diğer bir deyişle, ilişkinin etkisiyle artan özgüven hareketlerinize de yansıyor.

Doğal makyaj etkisi

Cinsel ilişki adeta doğanın makyajıdır. Günde 15 dakikalık cinsel ilişki, yanaklarınızın doğal rengine kavuşmasına, dudaklarınızın kırmızılaşmasına ve cildinizin parlamasına yardımcı olur. Cleveland Clinic Roizen’in Wellness Müdürü Doç. Dr. Michael Roizen’e göre, cinsel ilişki esnasında heyecanlandığımızda genişleyen damarlar mukoza zarını etkileyerek, cilde kırmızılık ve ışıltı veriyor. Etkisi de, makyajdan çok daha uzun süreli oluyor.

travesti

Travesti İle Sekste Öz Güveninizi Artırın

Fiziksel görünümünüzü ya da performansınızı yetersiz mi buluyorsunuz? Yatakta kendinize güvenmiyor musunuz? Çok fazla düşünmeyin, çünkü araştırmaların çoğu performansınızı düşüren asıl etkenin, bunlar üzerinde çok fazla düşünmek olduğuna işaret ediyor.

 Temiz ve huzur verici bir ortam yaratmak her zaman işe yarar. Temiz çarşaflar ve güzel kokulardan yardım alarak ortamdaki romantizmi de arttırın.

– Temiz ve bakımlı olmaya özen gösterin. Bu kendinize olan güveninizi sandığınızdan daha çok arttıracaktır.

 Erkekler selülitlerinizi ya da göbeğinizi, sizin kadar dert etmiyor. Fiziksel görünümünüzü takıntı haline getirmeyin.

 Partnerinize karşı sabırlı ve pozitif olun. Hoşunuza gitmeyen bir şeyler varsa, tatlı dilinizi kullanın.

Yeterince tatmin olamadıysanız, dert etmeyin. Ne de olsa bugünün yarını da var, birbirinizi tanıdıkça beklentilerinizi karşılamayı öğreneceksiniz.

– İç çamaşırlarınıza özen gösterin. Sizi çekici gösterecek iç çamaşırları, aynı zamanda daha çekici hissettirecektir.

– Mumlardan yardım alın.

 Yatakta kendinizi özgür bırakmanız, partnerinizi de motive edecek ve heyecanlandıracaktır. Rahat olun, keyfini çıkarın.

– Evde çıplak gezmek, bedeninizle ilişkinizi güçlendirir. Arada bir deneyin.

– Fiziksel görünümünüzü değiştirmek istiyorsanız, bunun için çaba gösterin. Spor yapın, diyete başlayın, bakımlı olun.

 Yoga, bedeninizi keşfetmek ve performansınızı arttırmak için mükemmel bir aktivitedir. Deneyin.

 Vücudunuzla barışın. Kendinizi sizden daha fit ya da çekici ankara travestileri ile  kıyaslamak yerine, vücudunuzun sevdiğiniz yönlerine odaklanın.

 Kimsenin mükemmel olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Sonuçta karşınızdaki de dört dörtlük değil!

 Her ne kadar kulağa klasik gelse de, cinsel uyumun sırrı, partnerler arasındaki iletişimde saklı. Karşınızdakinin zevk aldığı ya da hoşlanmadığı şeyleri öğrenmeye çalışın. Emin olun, birbirinizi tatmin etmeniz kolaylaşacak.

 

 

 

 

error: İçerik Çalmak Emeğe Saygısızlıkdır . İsteyin Verelim.