travesti Travesti İle Cinsel Alışkanlıklar Anketi – Blog Travesti – istanbul travesti ankara travesti

Travesti İle Cinsel Alışkanlıklar Anketi

Yaklaşık 50.000 kişiye cinsellik ve hijyen alışkanlıklarıyla ilgili sorular sorularak elde edilen bu şaşırtıcı sonuçları sizlerle paylaşmak istedik;

Eğitim seviyesi ve seks alışkanlıkları

Anket sonucunda eğitim seviyesi daha yüksek olan bireylerin, tek gecelik ilişkilere daha fazla eğilim gösterdikleri görüldü. Özellikle matematik alanından mezun olan bireylerde tek gecelik ilişki yaşama alışkanlığı %68 oranıyla en yükseken, Bilgisayar mühendislerinin %66’sı hayatlarında hiç tek gecelik ilişki yaşamadığını belirten ve tek gecelik ilişki konusunda en çekimser olan grup.

Tek gecelik ilişki yaşadığını belirten bireylerin bu ilişkiyi genelde yurtdışı gezilerinde ya da yabancı bir partnerle yaşadıkları elde edilen sonuçlar arasında.
İstatiktiksel olarak bakıldığında, Matematik alanında eğitim almış bireylerin evlilik öncesi ilişkiye en sıcak bakan grup olduğu, Eğitim alanındakilerin ise evlilik öncesi ilişkiden en çok kaçınan grup olduğu görüldü.

Cinsellik ve yaş

Cinsel birliktelikte korunma yöntemlerini kullanma, yaş arttıkça azalan bir olgu. Korunma yöntemlerini en yoğun kullanan yaş grubu 15 – 18 yaş aralığı. 31-40 yaş grubunun %21’i, 15 yaş altındaki bireylerin %22’si, 40 yaş ve üzeri grubununsa %40’ı cinsel birliktelik sırasında korunma yöntemi kullanmadığını belirtti.

Yapılan ankete göre katılımcılardan ilk cinsel deneyimini 18 yaş ve altında yaşayanlar %49, 19-22 yaş aralığında yaşayanlar %21, 23-25 yaş aralığında yaşayanlar %2, 26 yaş ve sonrasında yaşayanlar ise %1 oranında. Anket katılımcılarının %27’si ise hala hiç cinsel deneyim yaşamamış.

Ankete katılan 50.915 kişinin 9.719’u travesti. İstanbul travestileri katılımcılar, birlikte oldukları kişi sayısını söylerken gerçek rakamların altında sayı belirtirken, erkeklerin bu rakamı abartarak söylediği elde edilen bulgular arasında.

Hijyen ve seks: Kirlenmek için temizlenmek

Kişilerin duş alışkanlıkları hakkında sorulan sorulardan elde edilen sonuçlara göre, her gün duş aldığını belirten katılımcıların %68’i, 2 günde bir duş alanların %14’ü, günde bir kaç kez duş alanların %13’ü, haftada 1-2 kez duş alanların %3’ü, bu oranlardan daha az sıklıkta duş alanların %2’si düzenli bir cinsel hayata sahip.
Katılımcılardan günde birden fazla kez duş aldığını belirtenlerin diğerlerine göre daha az partner değiştirdiği ve genelde tek partnerli ilişkilerde oldukları ortaya çıktı.
Ankete katılan katılımcıların %20’si duşa tuvaletini yapmayı normal karşılarken, %42’si bunun kendileri için uygun olmadığını, %38’i ise yalnızca kendi banyosunda böyle bir şey yapabileceğini belirtti.

travesti

Travesti İle Cinsel Uyum

Cinselliği anlamsız ya da önemsiz bulmak biraz gerçek dışı. Kimilerine göre cinsel uyum bir ilişkide en çok aranan beş özellikten biri. Araştırmalar, cinsel uyumun cinsel doyumla ve cinsel istekle oldukça yakından alakalı olduğunu gösteriyor.

Peki, cinsel uyum nasıl ortaya çıkıyor? Burçlarınız mı uyuyor yoksa aslında iki taraf da seksten zevk aldığı için mi uyumlu olunuyor? Cinsel uyumunuzu cinsel tercihleriniz, beğenileriniz, hangi dine mensup olduğunuz ve ailenizin cinselliğin ifade edilmesine bakışı, sekse yönelik yaklaşımınızı ve seks deneyimlerinizi etkiliyor olabilir. Bu faktörlerin tümü, burç uyumunuz da dahil olmak üzere, cinsel uyumun oluşmasında önemli bir rol oynuyor. Söz konusu olan cinsel uyum tek gecelik ilişkilerde ya da kayıt dışı sekste genelde bulunmuyor.

Bazı bireyler cinselliği hiç önemli bulmadıklarını, hayatlarında cinselliğin çok da gerekli olmadığını söylerler. Ancak mutlu bir birlikteliğe sahip olan çiftlere göre cinsel mutluluk, sağlıklı ve mutlu bir ilişkinin anahtarı. Eğer siz de kimyanızın tutmadığı, ya da enerjilerinizin birbirine uymadığı bir partnerle birlikte olduysanız, ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

İlk olarak, cinsel uyumun sizin için ne anlam ifade ettiğini bulmak için nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığınızı en ince ayrıntısına kadar yazın. Utangaç davranmayın. Önceden aklınıza bile gelmeyecek yeni alanları araştırın ve bu alanlarda sizi etkileyen şeyin ne olduğunu keşfedin. Tantrik bakış açısına göre, eğer cinsel hayatta neyin hoşunuza gidip neyin gitmediğini bilmiyorsanız, zevklerinizin ne olduğunu partnerinize aktarmakta da başarısız olursunuz.

İkinci olarak, partnerinizde en çekici bulduğunuz özellikleri ve cinsel açıdan partnerinizde bulunmasını istediğiniz en önemli şeyden en önemsiz bulduğunuz şeye kadar her şeyi listeleyin. Tantrik seks tekniklerine biraz hakim olan ya da en azından kendi başına ya da sizinle tantra konusunda kendini geliştirmeye çalışan bir seks partneriyle oldukça keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Partnerinizin iletişim becerilerinin iyi olması da seks konusunda bilgi sahibi olduğunu bilmek ve ankara travestileri vücudunu tanıdığını göstermesi açısından önemlidir. Belki de sarılmaktan çok hoşlanıyorsunuzdur ya da tersine çekingen davranıyorsunuzdur ve karşınızdakinin rahat hareket etmesi sizi korkuttuğu halde tahrik ediyordur. Hangisini tercih edeceğinizi anlamak için kendinize şunları sorun:

 

 • Cinsel tercihlerim neler?
 • Beni en çok tahrik eden şeyler neler?
 • Seks yapmak için aşık mı olmalıyım?
 • Kendimi cüretkar buluyor muyum? Partnerim cüretkar mı?
 • Seks yaparken gülmekten hoşlanıyor muyum?
 • Bana göre bir insanı iyi bir seks partneri yapan özellikler nelerdir?
 • Partnerimin ne kadar deneyimli olmasını istiyorum?
 • Partnerim benden ne istese reddederdim?
 • BDSM ve fetişler konusunda ne düşünüyorum?
 • Neden karşımdakinin iyi bir seks partneri olduğunu düşünüyorum?
 • Seks söz konusu olduğunda iletişim becerilerinin iyi olması benim için önemli mi?
 • Benimle kalpten bir bağlantı kuran biri benim için ne anlam ifade ediyor?
 • Yatakta cüretkar şeyler yapmaktan ve yeni şeyler denemekten hoşlanıyor muyum?
 • En çok nereme dokunulmasından hoşlanıyorum?
 • Seks konusunda kendimi açık fikirli buluyor muyum? Partnerim de aynı derecede açık fikirli mi?

Eğer cinsellik partner seçiminde, öncelikleriniz arasında ilk 10’da yer alıyorsa; partnerinizle cinsel açıdan uyumlu olup olmadığınızı bilmeniz ilişkinizin sağlığı ve mutluluğunuz açısından oldukça önemli. Cinsel uyumun boyutunun çoğu zaman bir ilişkiyi bitirebileceğini ya da yeni bir ilişki başlatabileceğini unutmayın.

 

error: İçerik Çalmak Emeğe Saygısızlıkdır . İsteyin Verelim.