travesti İstanbul Travestileri İle Tutkulu Seks – Blog Travesti – istanbul travesti ankara travesti

İstanbul Travestileri İle Tutkulu Seks

Cinselliği daha tutkulu bir hale getirmek mümkün mü? Elbette mümkün. Ancak bu süreçte yeni duygular tadabilmek için ne yöne gittiğinizi iyi bilmek ve keşiflere açık olmak şart.

Daha erotik tutkular yaratın

İster güzel, ister çirkin bir travesti olun, bir erkeği etkilemek istiyorsanız, bunun ilk koşulu, onunla fiziksel bir temas kurmaktır. Böylece erkek, bir anlamda savunmasızlaşarak, travestiye teslim olur.

Ahenk yaratın

Erkekler, travestilerin ilk cinsel deneyimlerinde, orgazmlarının süresini kestiremezler. Hiç orgazm yaşamamış bir kadının, klitorisinin 45 dakika boyunca okşanılması sonucu, ancak orgazm seviyesine ulaşabildiği saptanmıştır. Erkekler, kısa sürede tahrik olabilmeleri nedeniyle, kadınların böylesine uzun bir süreye ihtiyaç duyduklarını öngöremezler. Kuşkusuz deneyimle bu süre azaltılabilir. Bu tıpkı, herhangi bir hareketin sık kullanılarak bir süre sonra seri hale gelmesi gibidir.

Bundan dolayı, erken harekete geçmekten kaçınılmalı, öncelik sırasını birlikte yakalayacağınız uyum ve ahenge vermelisiniz. Tabii ki kendinizi ne kadar tutarsanız, zevk oranınız da ona göre artış gösterir.

En temel cinsel organ beyindir

Vücudumuzun en temel organı olan beyin, yaşamımızı yönlendirir, acılarımızı, sevinçlerimizi doğrudan algılar. Uzmanlar, kadınların zaman zaman kendilerini yeteri kadar çekici ve güzel görmediklerini söylüyor. Oysa ki erkekleri etkilemek için, kadınların yakınlarında veya çıplak bir şekilde karşılarında durmaları yeterli, çünkü bu durumda erkekler onları, tabiri caizse dünyanın en güzel istanbul travestileri olarak görür.

Küçük oyunlar oynayın

Partnerinizle aranızdaki birlikteliğin, her iki taraf için de daha tahrik edici olmasını istiyorsanız, fazla risk taşımayan fantezilerinizi, bir oyun içinde gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, kadının elbisesinin altına giymediği iç çamaşırı, yalnızca partneri tarafından bilineceği için bu küçük oyun gün sonunda her ikisi için de unutulmaz bir deneyim haline gelebilir.

istanbul travestileri

İstanbul Travestileri İle Rahatlamanın İlk Yolu: Erotik Masaj

Ortamı ısıtıp, partnerinizi şımartmaya ambiyanstan başlayın! Hafif loş bir ışık, kokulu mumlar, rahatlatıcı masaj yağları ve mümkünse tertemiz beyaz çarşaflarla hazırladığınız ortamın fonunda egzotik ve rahatlatıcı bir müzik olsun.

Profesyonel gibi davranın

Yüz üstü yatırdığınız ankara travestileri partnerinizi gevşetmeye kuyruk sokumu bölgesinden başlayın. Ve yavaşça yukarı doğru, bel, omuz ve boyun bölgelerinde parmak uçlarınızla gezinin. Bunu en az 5 dakika boyunca yapın ki, kaslardaki sıvı dolaşımı hızlandıkça partneriniz kendini daha da rahatlamış ve uyarılmış hissetsin. Eğer saçlarınız uzunsa ve biraz yağa bulaşmasından çekinmiyorsanız, ünlü seks terapisti Ava Cadell’in tavsiyesine uyarak saç uçlarınızı partnerinizin sırtında dolaştırmayı deneyin!

Masaj esnasında ısıtıcı özellikte yağlar kullanmaya gayret edin. Bunu yapmak vücut ısısını arttıracağından partnerinizin libidosunu da doğrudan yükseltecektir.

Diğer bir hassas bölge de iç bacak bölgesidir. Özellikle kadınlarda cinsel organa son derece yakın olan bu bölgeler son derece erojendir. Masaj sırasında bu bölgeye özel ilgi göstermenizde fayda var. Klinik seksolog Debra Laino’ya göre, cinsel uyarılma için vücuttaki bir diğer önemli bölge de meme ucu ve çevresi. En az klitoris ve penis kadar hassas olan bu bölgelere nazikçe dokunmak genital bölgelere giden kan akışını hissedilir derecede hızlandırır. Yine karın ve kasık bölgeleri de hem kadın hem erkekler için es geçilmemesi gereken bölgelerdendir ve bu bölgede dairesel hareketlerle gezinmek gerekir.

 

error: İçerik Çalmak Emeğe Saygısızlıkdır . İsteyin Verelim.