travesti İlk birlikteliğimi Travesti ile Yaptım – Blog Travesti – istanbul travesti ankara travesti

İlk birlikteliğimi Travesti ile Yaptım

Yıllar önce idi henüz 20 yaşımdayım. Bir otobüste muavinlik yapıyordum. Sarışın ve uzun bacaklı bir müşteri ön koltuklar da birin de oturmaktaydı. Ara servisler de göz göze gelmiştik, otobüs dayımın kendi otobüsü olduğu için biraz daha rahattım dayım o kadının travesti olduğunu anlamıştı yılların tecrübesi sonuçta, bir ara dayım ile sohbet ederken tabi utanarak konuşuyorum henüz toy bir delikanlıyım, dayım başladı anlatmaya o ön koltukta oturan kadın travesti dedi ben de hafif şaşkınlık hafif tebessüm ederek o ne dayı der gibi oldum.

İstanbul travestileri yol kenarların da durdukları için ben de malumun yollardayım git gel görüyoruz dedi, ama korkma çok iyi insanlardır travestiler. Henüz hiç konuşmamıştık konuşsaydık belki de sesinden anlardım. Aslın da benim de o an bir içim den geçti acaba seksi nasıl yapıyorlar diye gözlerimi hiç ayırmadım mola verdiğimiz yerler de dayımla konuştuklarını gördüm.

Dayım beni gösteriyordu bende görmemezlikten gelerek kafamı önüme eğdim. Tekrar bindik devam ediyorduk bir bardak su alabilir miyim dedi bana o an tam manası ile anladım. Antalya dan İstanbul’a gidiyorduk dayım bana Antalya travestileri çok güzel diyordu.

Zaten demesine gerek yok hatun karşım da duruyordu. İki gün kalacaktık İstanbul da bir yolunu bulup görüşmem lazımdı oda ondan etkilendiğimi anlamıştı, inerken bana kartını uzattı ve aldım. O yorgunluk ile o gün uyudum ve akşam üstü aradığım da bana bir yer tarif etti ve gittim sonra öğrendim beylikdüzü olduğunu acaba Beylikdüzü travestileri hepsi böyle güzel mi dedim.

Çok kaliteli bir evin önüne gittim ve girdim içeriye aman tanrım dedim saray yavrusu bir duble içki verdi bana ve ben zaten gevşedim. Yatak odasına girdik soyunduğunda tek bir iç çamaşırı kaldı üstün de merak ettim ve elimi attım ön tarafına kocaman bir penisi vardı. O bana ayrı bir zevk vermeye başlamıştı.

Sevişiyorduk deliler gibi beni benden almıştı ve ben ilk defa milli oluyordum, benim için inanılmaz hatta süper ötesi bir deneyim oldu o zamana dan sonra merak saldım travestilere kadınlar bana itici geliyordu. Denedim kadınlar ile ama yapamadım yapsam da zevk alamıyordum. Diğer yolculuklarımız da denk gelsinler diye gözlerim arıyordu. Travestiler gerçekten seksin efendileridir  ve hala da beraberliklerim oluyor.

error: İçerik Çalmak Emeğe Saygısızlıkdır . İsteyin Verelim.