travesti Büyük Penisliler İçin Seks Tavsiyeleri – Blog Travesti – istanbul travesti ankara travesti

Büyük Penisliler İçin Seks Tavsiyeleri

Bilimsel anlamda 16 santimetreden büyük penisler mega penis olarak adlandırılsa da, günlük yaşamda mega penis tanımının 19 santimetre ve üzeri penis boyları için geçerli olduğunu söyleyebilirim.

İlişki koçluğu yaşamımda çok sık olmasa da, bu sorunla bana gelen danışanlarım oldu.Özellikle nişanlısının iri penisinden korkup ayrılmak isteyen genç bir travesti danışanımın yaşadığı travmayı atlatması hiç kolay olmamıştı.

Bu yazımda, büyük penisli eş veya sevgilisi olan travestilerin; ‘’ Büyük penis vajinaya sığar mı?’’ ,’’ Büyük penisli erkekle seks yaparken nelere dikkat etmeliyim?’’ , ‘’ Nişanlımın iri penisi canımı çok acıtır mı?’’ ”Büyük penisi kolayca nasıl alabilirim?” gibi sorulara cevap vereceğim.

Büyük penisle rahat seks nasıl yapılır?

Çoğumuzun bildiği bilimsel bir gerçek var; Sağlıklı yetişkin bir kadının vajina derinliği tüm penis boylarına uyum sağlayacak esnekliğe sahiptir.

Bu bilimsel gerçeği papağan gibi tekrarlamak kolay ama, yatakta uygulamak öyle kolay olmuyor…Eğer büyük penisli bir partneriniz varsa,ilişkiden korkuyorsanız,canınız yanıyorsa ,orgazm olamıyorsanız önerilerim şu şekilde;

5 adımda büyük penisten zevk alma

İlk yapmanız gereken şey kayganlaştırıcı jel ile vajinaya masaj yapmanız,Bu masajı partneriniz yaparsa tahrik olmanız kolaylaşacaktır.Özelikle meyve aromalı,oral seks esnasında ağız ile temasında hoş bir tat bırakan kaliteli kayganlaştırıcılar en iyi seçenektir.

İkinci adım ön sevişme;O kocaman şeyi unutup sadece ve sadece ön sevişmeye odaklanın.Ne kadar sekse hazır olursanız o oranda ıslanma yaşarsınız.

Üçüncü adım psikolojik hazırlık;Korku ve kaygıyla gireceğiniz bir cinsel ilişki daha fazla kasılmanıza neden olur,vajinanız yeterli miktarda sıvı salgılayıp ıslanmaz.Bu aşamada erkeğe çok iş düşüyor.Sizi şefkat ve sevgiyle sekse hazırlamalı,ilişkide bir an önce sonuca ulaşmaya çalışmamalı,kademeli ilerlemeli.Penisin içerideki yolculuğunu kademelendirip,her aşamada duraklamanız çok önemli.

Dördüncü adım nefes kontrolü;Cinsel birleşme esnasında doğru nefes tekniklerini uygularsanız büyük penisi almanız daha kolay olacaktır.Nefes konusunu burada ayrıntılı açıklamam pek olanaklı değil ama,kısaca özetlemem gerekirse ;penis içinizde ilerledikçe diyaframdan nefes alın,tam birleşme olduğunda 5-7 saniye hareketsiz kalıp nefes almaya devam edin.

Beşinci adım ritmik uyum;Tam birleşmenin ardından erkek kendini yavaşça geriye çekmeli,penisinin tümünü değil 1/3 ünü dışarı çekmeli ve o esnada ankara travestileri nefesini vermeli.Erkek tekrar penisini yavaşça itmeli,o esnada travesti doğru nefes tekniklerini uygulamaya devam etmeli.

Tüm bu aşamalarda motivasyonel sözler,şefkat,sevgi eksik olmamalı.

istanbul travesti

Büyük penisli erkekle hangi pozisyonlarda rahat sevişilir?

Büyük penisli bir kocanız veya sevgiliniz var ise penisi daha iyi kontrol edebileceğiniz At sürme (riding) pozisyonu idealdir.

Tüm bu yöntem ve uygulamalara rağmen büyük penisle sekste zorlanıyorsanız, bir uzmandan destek almanız yararlı olabilir.Ayrıca büyük penisi alamayışınız şu sorunlardan kaynaklı olabilir;

*Bazı doğum kontrol hapları vajinal kuruluk yapabilir.

*Bazı anti histaminik(anti alerjik) ilaçlar vajinal kuruluğa neden olabilir.

*Stres bedensel ve psikolojik olarak büyük penisi almanızı zorlaştırıcı etkilere sahiptir.

*Mantar (fungal) enfeksiyonlar vajina sağlığını olumsuz etkileyip ağrılı bir cinsel birleşmeye neden olabilir.

Vibratör Zararlı Mıdır?

Vibratör Nedir?

Vibratör günümüzde titreten,titreşken bir cihaz olarak tanımlanmaktadır.Vibratörler günümüzde masaj aletlerinde de kullanılmaktadır.Ancak asıl kullanım amacı cinsel hayattadır.Birçok travestinin cinsel yaşamında mutsuz olması nedeniyle geliştirilen vibratörler cinsel tatmin noktasında bayanların beklentilerini oldukça karşılamaktadır.

Dildo Nedir?

Dildo erkek penisine benzeyen yapısıyla istanbul travestileri cinsel yönden tatmin eden cinsel bir oyuncaktır.Günümüzde dildoların çeşitleri oldukça fazladır.Ancak en fazla tatmin olunan çeşitleri ise titreşimli olanlarıdır.

Neden Bayanlar Titreşimli Dildo (Vibratör) Tercih Eder?

 • AIDS ve Hepatit B gibi riskli hastalıklardan korunmak,
 • Daha fazla zevk almak,
 • Cinsel açıdan daha fazla uyarılmak,
 • Ard arda zincirleme orgazmlar yaşamak,
 • Bir erkekle ilişkiye girme konusunda kendini zorunlu hissetmemek,
 • Herhangi birine bağımlı kalmamak,
 • İstenilen zamanda istenilen yerde rahatça kullanılabilmek,
 • Gerçek ilişkiden çok daha fazla zevk almak,
 • Rahatlamak için,
 • İkili ilişkilerden rahatsızlık duymak,
 • Cinsel hayatında tatmin alamamak ve mutsuz olmak,
 • Sağlığa zararının olmaması.

Vibratörle orgazm olan veya vibratör alıp cinsel hayatını renklendirmek isteyen travestileri huzursuz eden başlıca soru,vibratör ile yapılan seksin fiziksel ve psikolojik zararlarının olup –olmadığıdır.

Evli/bekar fark etmeksizin,travestilerin cinsel hayatlarında giderek daha fazla yer alan vibratör,çiftlerin de başlıca fantezi oyuncağı haline gelmiş durumda…Ülkemizde belirli bir sosyo-ekonomik seviyede olan travestilerin önemli kısmı vibratör kullanarak orgazm yaşamaktalar.

İlişki koçluğu yaptığım travestilerden yola çıkarak ,ülkemizde vibratör kullanan travestilerin %15-20 arasında olduğunu söyleyebilirim.

Bu yazımda ; ’’ vibratör ile seks yapmanın zararı var mı?’’ ,’’ vibratör cinsel hayatı öldürür mü?’’, ‘’vibratör kullanan çiftlerin seks yaşamı olumsuz etkilenir mi?’’ , sorularına bilimsel yanıtlar vereceğim.

Vibratör (veya dildo) ile sevişmenin bedensel zararı var mı?

Yapılan bilimsel araştırmalar,sürekli vibratörle tatmin olmanın klitorisin duyarsızlaşmasına neden olabileceğini göstermekte.Ancak panik yapmanızı gerektirecek bir durumda yok.Çünkü,çok uzun yıllar sadece ve sadece vibratör ile tatmin olan travestiler için bu durum geçerli ve her travesti de aynı etkiyi yapmayabiliyor.

Bu olumsuzluğu ortadan kaldırmak için yapabilecekleriniz;Sürekli vajinal orgazm yaşatan vibratör ile sevişirken klitoris uyarılmasını ihmal etmeyin.Kendi kendinize veya partneriniz yardımıyla (kocanız veya sevgiliniz) klitorisi uyarın.Bazı mastürbasyonlarınızda vibratörü sadece klitoral orgazm için kullanın(sürtünme yoluyla orgazm olmayı deneyin).

Diğer bir vibratör kullanım sorunu ise,gereğinden büyük vibratör tercihidir…Özellikle mega boylarda tercih edilen vibratörler, travestilerin büyük penisle seks hevesini tatmin etse de, nadiren vajinal hasarlara ve ağrılı sekse neden olabilmekteler. Porno filmlerde gördüğünüz boyutlardaki penislerle sürekli seks yapmak göründüğü kadar zevkli olmayabilir.

Peki İdeal vibratör boyutu ne olmalı? Bu sorunun cevabı size ve zevkinize kalmış bir şey…Ama illa bir ölçü vermemi istiyorsanız, Türk travestisi için uygun vibratör boyutunun 14-18 cm arası olduğunu gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim.

Vibratör ile seks evliliğime/ ilişkime zarar verir mi?

Bu soruyu ,vibratör kullanan bekar travestiler ve evli çiftler için ayrı-ayrı cevaplayacağım;

Bekar bir travesti için vibratör kullanımı ne zaman sorun olur?

Orgazm olmak için sürekli vibratörü tercih etmek,cinsel tatmini bir erkekle yaşamaktan kaçınıp vibratöre sığınmak, uzun dönemde bazı ilişki ve iletişim sorunlarına neden olabilir.Bunun haricinde vibratör kullanmanın bir zararı yoktur…Hatta,sağlıklı bir cinsel yaşam için ölçülü ve dengeli kullanılması önerilir.

Evli çiftlerin veya sevgililerin sürekli vibratörle seks yapması sakıncalı mı?

Tek cümlede cevap vereyim; Hayır değil! Ama şu konulara dikkat etmekte fayda var;

*Her cinsel ilişkinizde kendinizi vibratör kullanmaya şartlamayın.

*Erkeğin , vibratörün boyu ve kalınlığı nedeniyle yetersizlik hissetmesine izin vermeyin.

*Vibratör dahil tüm seks oyuncaklarının ilişkinizi tüketmesine izin vermeyin.

Bu hususlara dikkat edildiği takdirde çiftler gönül rahatlığı ile vibratör kullanabilir.Seks oyuncağı kullanmanın, çiftlerin cinsel hayatlarını olumlu etkilediği bilimsel verilerle kanıtlanmıştır.

Diğer yaygın bir sorunda eşinden veya sevgilisinden gizli vibratör kullanmaktır. Travestiyi gizli-saklı vibratör kullanmaya iten nedenlerin başlıcaları;erkeğin erken boşalması,iktidarsızlık,ilişkide orgazm olamama,seksin itici gelmesidir.İdeal olan;eş ile yaşanan sorunların birlikte aşılması ve gizli- saklı seks oyuncağı kullanılmamasıdır.

error: İçerik Çalmak Emeğe Saygısızlıkdır . İsteyin Verelim.