travesti Bir travesti ile beraber olmanın yolları – Blog Travesti – istanbul travesti ankara travesti

Bir travesti ile beraber olmanın yolları

Bir travesti için seks yaparak güzelleşmek mümkün müdür ? Güzelleşmek ve güzelliğimizi korumak adına tonlarca para harcıyoruz. Güzellik merkezleri , bir takım kürler , maskeler ve reçeteler bunların en başında yer alıyor. Düzenli uyku ve spor vücudumuzu dinlendirdiği gibi fit bir görünüme sahip olmamızı sağlar. Zİnde bir yaşam için yapmamız gereken herşeyden önce stres ve yorgunluktan uzak kalmamızdır.

Ne zaman yorgun düşsek en başta yüzümüzden belli olacağı gibi stresimizde genel olarak yüz ifademizi değiştirir. Peki cilt güzelliği için temel olarak ne yapmamız gerekiyor. Bir çok güzellik uzmanının söylediğine göre ; cildin iyi temizlenmesi , makyaj malzemelerinden arındırılmasının yanı sıra rutin yaşamımızın izlerini yok etmek için de güzel bir dinleme gerekmektedir.

Canlı ve pürüzsüz bir cilt her zaman kendiliğinden olmaz. Zamana ve yer çekimine karşı koyabilmek adına bir takım önlemler almalıyız. Cerrahi dokunuşlar en son başvurulması gereken yöntemlerdendir. Ama son çare olarak görülmemelidir. Her zaman için uzman bir kişinin görüşü alınmalıdır. Travesti bir dostumuz güzellğini düzenli cinsel hayatına borçlu olduğunu , seks yaparak genç ve güzel kaldığını söylemişti.

Peki bu gerçekten doğru bir varsayım mıdır ? Araştırmalara göre vücudun salgıladığı hormonlar bizim biyolojik yaşımızı gizleyebiliyor. Bir erkek yada kadın seks yaptığında heyecanın yanı sıra bir çok hormonunuda harekete geçirir bu yüzden vücutta bulunan damarlar genişleyeceğinden kan dolaşımı hızlanır ve buda cildinize yansır.

Kırmızı yanaklar ve can alıcı parlak bakışlar bu etkilerin en belirgin özelliğidir. Partnerinizin güzelliğini seks yapmaktan aldığını düşünmeniz afrodizyak bir etki yaratıyor olsa da aslında iyi bir fikir gibi duruyor. Güneş ışığının D vitamini olarak vücudumuza geri döndüğünü biliyoruz. Herşeyin fazlasının olduğu gibi güneş ışınlarınında fazlası cilde zararlıdır.

Kırışıklıkları artırabileceği gibi cildinizi de kurutur ve matlaştırır. Bu kırışıklıkların kalbiniz de olduğunu düşünürseniz cildinizin oksijene ihtiyacı olduğunun farkına varırsınız. Peki doğru oksijen alımı damarlar aracılığıyla olacağından seksin etkisi burada ortaya çıkıyor. Vücudumuzda bir çok damar vardır.

En basiti her saç kökümüzde bir damar olduğunu düşünürsek buradan kan akışının vücudumuza katkısının büyük olduğunu anlarız. Peki seks yaparak kan akışımızı hızlandıramaz mıyız ? Doğru bir karar seks yaparken etkileşime geçen vücudumuzda bir çok damardan kan akış hızı artmaktadır. Bu da cildimizin kırmızı bir görüntü alıp parlamasını sağlamaktadır.

Eğer düzenli olarak seks yapıyorsanız ; bu rahatlatıcı etkiler biriktirir ve uzun vadede stresinizi azaltır. Bir kişinin normal şartlarda seks aktivitesi 3 dakika ile 20 dakika arasında sürdüğünü kabul edersek ; 3 dakika çok az yada 20 dakika çok uzun bir süre değildir. Süresi önemli olmaksızın etkilerini tüm gün hissedebilirsiniz.

error: İçerik Çalmak Emeğe Saygısızlıkdır . İsteyin Verelim.