travesti Ağustos 2017 – Blog Travesti – istanbul travesti ankara travesti

İmajlarını Düzelten Travesti Partnerlerin Sayısı Artıyor!

Türk travestileri gördükleri baskı ve tepkiler sonucu değişim gösteriyor ve daha çekici olarak toplumda bir saygı kazanmaya çalışıyorlar. Geçtiğimiz yıllarda haberler de daha çok kavga haberleri intihar haberleri ve uyuşturucu haberleri ile gündeme gelen Türk travestileri artık bu gündemlerden uzak yaşamak için uğraşıp farklı tarzları ile gündeme geliyorlar.

Travestiler kendilerini baskılardan uzak tutmak ve yaşadıkları psikolojik travmalardan kurtulmak için artık uyuşturucu yerine sık gidilen mekanlar da alkol alıp eğlenmeyi tercih ediyorlar. Travesti olunca bir çok sorunla karşı karşıya kalmayı göze almak zorunda olduklarının farkında olanlar tercihlerini açığa vuruyorlar diğerleri ise baskıları ve tepkileri düşünerek gizli ilişkilerini sürdürüyorlar.

Ne kadar baskılara göğüs gererlerse o kadar fazla sorunla uğraşacaklarının farkında olan Türk travestiler eski sıkıntılar ile boğuşmuyorlar belki ancak halen bir çok sorun ile karşı karşıyalar.  Değişim göstermeleri bazı sorunları giderdi ve onları kötü gündemin biraz dışına çıkardı fakat toplumda halen istedikleri saygıyı bulamadılar. Tek istedikleri biraz saygı ve onların da insan olduğunun unutulmaması. Bu sayede daha uyumlu ve herkes ile karşılıklı iyi ilişkiler kurabilecekleri herkes tarafından biliniyor. Tercihleri yargılamak kimsenin işi değil.

Hijyen Konusunda Bir Numara Ankara Travestileri

Travestiler ile ilgili merak edilenlerden bir tanesi de sağlık ve bakım konusudur. Hepimizin bildiği gibi gün içerisinde çok fazla insanla beraber olan bu insanlar, hastalıklı ya da sağlıksız olabiliyor ve cinsel yollarla bulaşan hastalıkların sonu da ölümcül olabiliyor. Bu tür bir vaka ile karşılaşmanız elbette çok nadir bir durum ancak gerekli önlemleri almakta fay da var diye düşünüyoruz.

Travestiler, genellikle düzenli olarak sporunu yapan, bakımını önemseyen ve sağlık kontrollerine de giden insanlardır çünkü bu işi profesyonel olarak yapıyorlar ve haliyle bu tür detaylara da dikkat etmek zorundalar. Sağlık ve bakım konusunda sizleri tedirgin etmeyecek olan ankara travestileri ile birlikte güzel bir gece de sizleri bekliyor. Bu özel gece için yüksek rakamlar ödemenize gerek yok çünkü gayet uygun rakamlara hizmet verenler de mevcut. Bir erkekle birlikte olmak gibi düşünmeyin çünkü bu algı çok yanlış ve genellikle erkekler de bu tür bir algıya sahip oldukları için uzak kalmayı tercih ediyor.

Cesaret etmek ve cinselliği daha üst seviyelerde yaşamak adına bu tür bir birlikteliğe ihtiyacınız var ve emin olun pişmanlık duymayacaksınız. Güzel ve özel bir gece için sitemizden yardım alabilirsiniz çünkü bu adreste çok sayıda travesti var ve fotoğraflarının yanı sıra sahip oldukları iletişim numaraları da yer alıyor. Sizler de incelemelerinizi yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Yaşam Hakkı İçin Yeni Yollar Arayan İstanbul Travestileri

Ülkemizde travestiler oldukça sorun yaşayan ve hayatı yaşamak her insan gibi her alanda var olan haklarını kullanmaktan yoksun bir hayat içerisindeler. Yaşadıkları sorunların temelinde hepimizin bildiği gibi onların yaptığı tercihin kabul edilememesi ve farklı gözle bakılması var.

Bu sorunlar ile yaşamak zorunda olan istanbul travestileri daha iyi bir yaşam için farklı yollara başvuruyorlar. Dışarıda takılmak yerine evlerinde skype da erotik show yapan travestiler oldukça popüler. Cinsel ilişkiye girmek isteseler bile gördükleri tepkiler ve şiddet sonucunda evlerine kapanmak zorunda kalan bazı travesti hayatlarını sürdürebilmek için bu yola başvuruyorlar. İstedikleri statüye henüz ülkemizde sahip değiller ve kafaların değişmesini bekliyorlar. Onlar için sıradan birisi olmak ne kadar zor ise insanlarında onları sıradan kabul etmesi gerçekten şimdilik olanaksız gibi görünüyor. Mesela travestiler kendilerini kabul ettirecek eylemler bile yaptılar ve haklarını sorguladılar ancak bunun etkisi sadece birkaç değişiklik ile oldu.

Gittikleri yerlerde ve tanıştıkları insanlar ile sorun yaşamak zorunda bırakılıyorlar. Travesti bayanlar genelde bu durumu bildikleri için kendilerine hep yeni yollar arayıp daha iyi bir yaşam için uğraşıyorlar. Belki de Avrupa birliğine girildiğinde çok daha kabul görecekleri bir statüye kavuşabilirler. Ancak şimdilik durum onlar için ne yazık ki pek iç açıcı değil. İnsanlar eleştirebilir tercihlerini kabul etmeyebilir ancak onlarla sorun yaşamak kavga etmek sadece onların insan olduğunu unutmak anlamına gelir ve bu tutum onların yaptığı tercihten daha kötü bir davranıştır.

error: İçerik Çalmak Emeğe Saygısızlıkdır . İsteyin Verelim.